• Новак
Морнарица И Белата Тринити Колеџ Даблин Ирска Мрежа Худи

Морнарица И Белата Тринити Колеџ Даблин Ирска Мрежа Худи

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

80% Памук, 20% Полиестер Затворање на чипка. Темносина Боја-вистинска разноврсна класика, темносината е боја која додава софистицираност дури и на секојдневните парчиња како овој дуксер. Совршено се совпаѓа и со секоја боја, од светла и светли нијанси до темни и неутрални тонови. Дизајн На мрежа-Надополнување на атлетското чувство на овој дуксер е белата буква на предната страна украсена со мрежеста шема која додава малку модерен раб заедно со текстурата и димензијата. Додавањето на прскање во боја се хоризонтални црвени ленти одоздола и се кријат буквите Од името На колеџот Тринити и неговата локација на градот, Даблин. Сртот на Колеџот тринити-Прикажан на врвот на овој кул дуксер е реплика на официјалниот грб На колеџот Тринити во даблин во бело наспроти црвена позадина. Овој грб ги прикажува своите слики со потпис, вклучувајќи Ирска харфа и лав на врвот, замок на дното и Библијата во центарот. Аспиратор За Влечење - Обезбедувајќи спортски стил, како и прилагодливост на функцијата, ова парче е дизајнирано со качулка што може да се истроши за топлина на главата и вратот или надолу за изглед со низок клуч. Аспираторот има и врвка за лесно прилагодување и прицврстување. Џеб За Торбичка за кенгур-исто така дизајниран со џеб за торбичка за кенгур напред под името И сртот На колеџот Тринити, овој дуксер нуди поактивен стил и погодност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат