• Новак
Јакни За Мажи Јакни Мажи Јакни Мажи Раглан Ракав Врвка Со Качулка Зимски Палто Јакни За Мажи

Јакни За Мажи Јакни Мажи Јакни Мажи Раглан Ракав Врвка Со Качулка Зимски Палто Јакни За Мажи

Rating 
DEN 1854.72

Достапност
Достапно за нарачка

●По-продажба 1 Пристигна во рок од 515 работни дена по купувањето. Лесно се враќа : Откако ќе аплицирате за враќање, ќе ви испратиме етикета за враќање, не треба да плаќате за испорака, само прикачете ја етикетата за испраќање, ние ќе го вратиме предметот веднаш по добивањето. Quallity®Мазен,растеглив,брзо сушење и висококвалитетен материјал за ткаенина што дише со одлична занаетчиска работа,ви дава свиленкасто чувство и издржлива самодоверба. Повод : свадба, британија, коктел, забава, клуб, вечера, ноќно излегување, плажа, одмор, одмор и секојдневно носење. Ве молиме погледнете го описот на предметот подолу за детали за големината.Ве молиме проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Должина на XSBicep : 21,3 инчи : 47,6 инчи должина : 28,3 инчи Рамо : 19,5 инчи Должина на ракавот : 23,5 инчи должина на бицепс : 21,7 инчи биста : 49,2 инчи должина : 29,1 инчи Рамо : 19,9 Инчи Должина на ракавот : 24 Инчи должина на mbicep : 22 инчи : 50,8 должина : 29,9 инчи рамо : 20,3 инчи должина на ракавот : 24,5 инчи должина на бицепс : 22,4 инчи биста : 52,4 инчи должина : 30,7 инчи рамо : 20,7 инчи должина на ракавот : 25 инчи должина на бицепс : 22,8 Инчи : 53,9 инчи Должина : 31,5 инчи рамо : должина на ракавот од 21,1 инчи : 25,4 инчи стил : лежерна боја : тип на сива шема : детали за букви : врвка за влечење,Џеб,патент деколте : должина на ракавот со Качулка : тип на ракав со долги ракави : редовна должина на ракавот : редовна чаршаф : тип на патент : обична ткаенина : нестегнат материјал : ткаенина состав : 100% Инструкции за полиестерска нега : рачно перење,не хемиско чистење : не.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат