• Новак
Машки Тенок Пуловер Маица Со Долги Ракави Маица Обични Основни Врвови Слаба Спортска Кошула На Отворено Лесен Дуксер

Машки Тенок Пуловер Маица Со Долги Ракави Маица Обични Основни Врвови Слаба Спортска Кошула На Отворено Лесен Дуксер

Rating 
DEN 97.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Спандекс Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ? МАТЕРИЈАЛИ : Премиум памук + спандекс. НЕ грижете се за бледнее и пилинг. овој стилски врвови прекрасен е удобен и само во право. ? Уникатен Дизајн : овој уникатен секојдневен лабав Долг Ракав има повеќе комбинации на бои по избор. И секојдневниот Дизајн никогаш нема да биде застарен едноставно е да го носите цел ден!. ? Лесно за комбинирање : Совршено совпаѓање Со вашите омилени црни панталони и фармерки, итн за секојдневен изглед! Одлично за секојдневниот живот, работа, дом, спорт, запознавање. направи ти мода, згодна. ? Упатства за нега : Рачно или нежно перење во машина во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Падне сува ниска, Железо на средна температура. Големина : Ве Молиме погледнете ја левата слика за мерењата на облеката за тоа, ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ве задоволиме. Карактеристики : ☘1. Висок квалитет : Сосема нов, висококвалитетен и мек материјал. овој стилски врвови прекрасен е удобен и само во право. Автентично : елегантна канцеларија, секојдневно попладне или шик забава / диско - има посебен стил во секое време, насекаде.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат