• Новак
Marvel Hero Hero Spiderman, Black Panther, Thor Pendant, ѓердан од не'рѓосувачки челик за мажи

Marvel Hero Hero Spiderman, Black Panther, Thor Pendant, ѓердан од не'рѓосувачки челик за мажи

Rating 
DEN 1655.84

Достапност
Достапно за нарачка

Официјално лиценциран накит на Марвел Црн Пантер : Кул и привлечен, врвниот приврзок „Црн Пантер“ нуди храбар изглед за вас или вашиот омилен херој во реалниот живот Прекрасен дизајн : елегантната црна пантер глава парови сребрени линии со длабока црна емајл за стил на степени. Зачудувачки од не'рѓосувачки : Елегантниот приврзок е исклучително направен во не'рѓосувачки челик со богата црна емајл; Вклучува 22 "ланец на кутии со безбедно затворање на затворачот на јастог. Подготвено за подарок : Испорачано во автентична кутија за подароци на Марвел, врвниот ѓердан за мажи во Блек Пантер го прави совршен подарок за Денот на в Valentубените, годишнини, младоженци, дополнувачи, родендени, дипломирања, Божиќ, татко, татко, татко, татко, татко, татко, татко, татко, татко, татко, татко, татко, татко, татко, татко, татко, татко, татко, татко, татко, татко, татко, татко, татко, татко, татко Ден, или која било прилика. Официјално лиценциран накит на Марвел Црн Пантер : Кул и привлечен, врвниот приврзок „Црн Пантер“ нуди храбар изглед за вас или вашиот омилен херој во реалниот живот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат