• Новак
Тенеси виски Долу јужниот дел на јужниот дел на тато капа капа за капки црно

Тенеси виски Долу јужниот дел на јужниот дел на тато капа капа за капки црно

Rating 
DEN 1560.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% памук Направено во САД. Затворање на тока. Само миење на рацете. Пред-кривиран визир. Неструктурирана, шест-панел, низок профил. 100% био-измиен чино памук. Само-ткаенина Три-Глид затворање на токи-антички месинг. Големина : 6 5/8 - 7 3/8. Тенеси виски Долу јужниот дел на југ, тато капа, капа, кап.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат