• Новак
Машка Цветна Смокинг Костум Јакна Тенок Фит Јакна За Вечера Забава Матурска Свадба Блејзер Јакни

Машка Цветна Смокинг Костум Јакна Тенок Фит Јакна За Вечера Забава Матурска Свадба Блејзер Јакни

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер Кожа, полиестерска постава. Затворање на врвка. Само Суво Чисто. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Избрана висококвалитетна ткаенина, лесна, мека, мазна, дише слободно, со уредни конци. МОДЕН ДИЗАЈН : ревер со Шал, затворање со едно копче со едно гради, манжетни со четири копчиња, 1 џеб за гради, 2 странични џебови, 2 внатрешни џебови. Супериорен цветен дезен од жакард, уникатна и сјајна јакна. Овој дизајн ги прави мажите модни, професионални, енергични и сигурни. Спарете ја оваа јакна за фустан со цврста кошула за фустан, машна, панталони од костум и пар кожени чевли за убав изглед за да станете хит меѓу толпата. ПРИЛИКИ : машка гардероба од суштинско значење, погодна за вечера, банкет, свадба, дипломирање, церемонија, датира, топка, состанок, јахта партија, матурска, прослава, сценски перформанси, фестивал, итн. Нормално хемиско чистење. Џебовите се затворени со конци. Значи, откако ќе ги исечете шевовите, можете да ги користите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат