• Новак
Машка маица за маички за машка рака за машка облека за спортска облека

Машка маица за маички за машка рака за машка облека за спортска облека

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

100% полиестер Нема затворање на затворање. 100% полиестерска плетена плетена влага од телото. Топлина запечатена етикета само-ткаенина јака и манжетни. Двојно-игла капа на зашиени ракави за зашиени јака, двојно игла, дно. Тип на вклопување : Класично вклопување. Крајната атлетска кошула за престојот, маичката за машка маичка за машка маичка настапува на елитно ниво како кошула со лакроза, фудбалска кошула, кошула за хокеј на теренот и многу повеќе. Направено од 100% плетено полиестерско плетење, оваа кошула со лакроза е дизајнирана да ја задржи влагата подалеку од телото. Loveе ја сакате удобноста на оваа тема со долги ракави, каква и да е игра. Одете на растојанието во стил со само-ткаенина, двојно игла зашиена јака, ракави за поставување и двојно игла на дното на иглата. Во одлична цена, можете да додадете неколку во вашата колекција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат