• Новак
L8502 lxyb Бејзбол капа мажи, но дали умревте? Везени измиени капачиња за бејзбол капа од кучиња од памук

L8502 lxyb Бејзбол капа мажи, но дали умревте? Везени измиени капачиња за бејзбол капа од кучиња од памук

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

100% памук Затворање на влечење. 100% памучна конструкција за ладно и удобно носење. Прилагодливата лента обезбедува прилагодливо вклопување. Едноставни дизајнерски парови беспрекорно со која било облека. Класичен стил на безбол капа носи обичен изглед. Една големина најмногу одговара, (55-61 см). Со класичното вклопување и суптилниот стил на измиен, ова брзо ќе стане ваш изглед. Особено во деновите кога вашата коса не изгледа најдобро, само лизгајте ја оваа капа за бејзбол и одете. Изработено од памук за да ја задржите главата кул, оваа капа за бејзбол има заоблен облик за да го задржите сонцето надвор од очите. Одличен додаток за вашиот ансамбл за атлетизми, тој има затворање на задниот дел и слајд за да ви понуди сигурно и удобно вклопување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат