• Новак
Машки шорцеви за пешачење за мажи 11 инчи дишеат случајни тактички работни шорцеви за мажи со 7 џебови брзо суво за патнички голф

Машки шорцеви за пешачење за мажи 11 инчи дишеат случајни тактички работни шорцеви за мажи со 7 џебови брзо суво за патнички голф

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Затворање на влечење. Мулти џебови : Нашите обични шорцеви имаат вкупно 7 џебови, вклучувајќи 2 странични џебови, 1 џеб и 4 товарни џебови, кои обезбедуваат многу длабочина за чување предмети. Заштита на сонце и отпорна на вода : Овие тактички шорцеви имаат UPF 50+ заштита од сонце за да ја заштитите вашата кожа на сонце, додека пантолоните се отпорни на вода и брзо суви за да ве одржат суви и удобни цел ден. Лесен и дише : Овие шорцеви за пешачење имаат голема тежина и дишење, подобрувајќи ја удобноста кога лето на отворено во текот на летото, правејќи ги вашите активности лесни и флексибилни. Изработка на прва класа : Секоја од нашите шорцеви за мажи е направена со одлично шевове и изработка и се подложува на ригорозно тестирање на квалитет за да се обезбеди нивниот квалитет и издржливост. Надворешни шорцеви : Овие машки шорцеви се идеални за обични, пешачење, патување, качување по карпи, работа, кампување, риболов и активности на отворено и се идеален додаток за вашите летни патувања. Затворање на влечење. Мулти џебови : Нашите обични шорцеви имаат вкупно 7 џебови, вклучувајќи 2 странични џебови, 1 џеб и 4 товарни џебови, кои обезбедуваат многу длабочина за чување предмети. Заштита на сонце и отпорна на вода : Овие тактички шорцеви имаат UPF 50+ заштита од сонце за да ја заштитите вашата кожа на сонце, додека пантолоните се отпорни на вода и брзо суви за да ве одржат суви и удобни цел ден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат