• Новак
Лексиарт Машки Секојдневен 2 Парче Облека - Атлетски Тренерки Летен Краток Спортски Тренингот Во Собата

Лексиарт Машки Секојдневен 2 Парче Облека - Атлетски Тренерки Летен Краток Спортски Тренингот Во Собата

Rating 
DEN 431.84

Достапност
Достапно за нарачка

Вашето Купување Е Поддржано Од Нашето Задоволство Гарантирано Ако Не Сте Задоволни Кажете Ни И Ние Ќе Го Направиме Тоа Правилно Ова е наш сопствен бренд, погоден за сите други активности на отворено што ги сакате и секојдневна употреба!Исто така, ќе ја направи услугата за вас. Ние, Лексијарт, прифаќаме само облека што е погодна за купувачите и одбиваме производи каде што купувачите ги одбиваат. Кога имате голем интерес за машка облека, но не знаете од каде да започнете да ја подобрувате гардеробата, тогаш нашата продавница е вашиот најдобар избор. Машката облека е повеќе од само мода. Станува збор за тоа каков изглед одговара на секој различен тип на тело, а се работи и за удобност. Машки спортски тенок фит облека-вратот на екипажот, еднобојна, модерна и стилска,кратката е опремена со двострани џебови и еластична половина .Маичката има мала етикета што ја прави облеката поуникатна.не само тренерка, туку и костум за излегување,комплети за машка атлетска облека, секојдневно носење салон. Обичната тренерка од 2 парчиња е изработена од висококвалитетни Предива слични на кашмир,комплетот машки шорцеви и маици има меки, Дише и Растегливи што овозможуваат флексибилно движење низ торзото и рацете. Овој комплет шорцеви е направен за удобност преку цел ден спорт и секојдневен. висококвалитетна ткаенина. Ткаенината е пријателска за кожата,мека, се протега и дише. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ●МАТЕРИЈАЛИ€секојдневната тренерка од 2 парчиња е изработена од висококвалитетна ткаенина,комплетот машки шорцеви и маици се одликува Со мека, Дише и Еластична, овозможувајќи флексибилно движење низ торзото и рацете. Овој комплет шорцеви е направен за удобност преку цел ден спорт и секојдневен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат