• Новак
Менс руно џемпери со лесни еластични џогерски губење на панталони за влечење

Менс руно џемпери со лесни еластични џогерски губење на панталони за влечење

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

88% полиестер / 12% памук Направено во САД. Затворање на влечење. Изработено со памучна и поли мешавина, овие панталони за џемпери обезбедуваат својства за влага за влага, додека дозволуваат проток на воздух. Опремени со еластична лента за половината и манжетни за глуждот, за да можете да ги земате и исклучувате пантолоните во ветре. Прилагодлива лента за половината со влечење, еластични манжетни со ребрести глуждови и мека внатрешна обвивка обезбедува високо ниво на топлина во ладното време. Стандардната големина на САД обезбедува стил што се кара против телото за без напор обичен изглед. Одлично за сите физички и лезии активности, во затворено и на отворено, ладно или топло!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат