• Новак
Суво мешавина на Гилдан Машка џемпери со отворено дно

Суво мешавина на Гилдан Машка џемпери со отворено дно

Rating 
DEN 383.84

Достапност
Достапно за нарачка

50% памук, 50% полиестер Затворање на влечење. Воздушен млаз предиво = помеко чувство и намалено пилинг. Перформанси на сушење. Етикета за пренос на топлина. Отворено дно малку затегната нога. Jerseyерси-обложени џебови на странични цвеќиња; Покриена еластична лента за половината со цртеж; Диференцијален пораст за подобро вклопување; Двојно игла на дното; Големини : S - 2x. Мека изведба на влага во измешана џемпер без џемпери од доверливиот бренд Гилдан, Пресрунк 50% памук/50% полиестер за сушење, 9,3-Оз. Покриена еластична лента за половината со цртеж, странични џебови со дрес, со диференцијален пораст за подобро вклопување, големини : S-2 XL.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат