• Новак
адидас 3-Лента Плетена Машка Тениска Јакна

адидас 3-Лента Плетена Машка Тениска Јакна

Rating 
DEN 1135.20

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер Произведено во САД или Увезено. Миење Раце Само. Градите : Редовни. Торзо : Редовно. Ракав Одговара : Редовно. Должина На Ракавот : Просечна. Потсмеваат вратот со полн патент. Осигурајте се дека сте добро опремени за вашиот следен тениски натпревар со Машката Плетена Тениска Јакна Адидас Со 3 Ленти. Оваа стилска и модерна јакна е дизајнирана да ве стопли и удобно на теренот, со целосно затворање со патент и еластични манжетни на ракавите за сигурно вклопување. Покажете го вашиот стил со три ленти на секој ракав оддавајќи почит на иконскиот бренд Адидас. Доживејте уште поголема удобност благодарение на технологијата AEROROGE која ја отстранува потта за да можете да останете фокусирани на вашата игра! Со оваа спортска, но секојдневна надворешна облека, без разлика какво ниво на играч сте, ќе бидете подготвени да ја удирате надвор од паркот секој пат!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат