• Новак
CQR Машка поло маица, тактички кошули со долг ракав, лесна суво фит пика кошула, UPF 50+ кошули за голф на отворено

CQR Машка поло маица, тактички кошули со долг ракав, лесна суво фит пика кошула, UPF 50+ кошули за голф на отворено

Rating 
DEN 399.68

Достапност
Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Активна удобност. Заштита на сонце. Затворање на копчињата. Машинско миење со ниска температура или препорачано миење на рацете. *Предупредување : Точно за големината : Ве молиме следете ги примерите за големина подолу*(пр. : Големина „Голема препорачана“ - големина за 6 "215 фунти. : Големина" Средна "5'9" 165 фунти. Серија за кошули на CQR на отворено дизајнирана за сите активности на отворено и спорт. [Материјали] 100% полиестерска ткаенина е за сензори за влага, брзо сушење и двонасочна циркулација на воздухот. [Класичен дизајн] Класичен дизајн со 3 копчиња одговара соодветно на кое било место. [Penеки на пенкало] На левиот ракав за брза пристапност. Погоден е за активности на отворено, како што се тактички тренинг, пешачење, патување, кампување, лов, велосипедизам, трчање, итн. Затворање на копчињата. Машинско миење со ниска температура или препорачано миење на рацете. *Предупредување : Точно за големината : Ве молиме следете ги примерите за големина подолу*(пр. : Големина „Голема препорачана“ - големина за 6 "215 фунти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат