• Новак
Mizuno Domemum 2 Unisex Одбојка чевли

Mizuno Domemum 2 Unisex Одбојка чевли

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Mizuno Enerzy (пена) : Нуди разноврсност во неговата примена, додека сè уште одржува мекост и еластичност Тоа ќе помогне во подобрувањето на можностите за изведба. Дура Шилд : Го штити пети од оштетување на триење на подот. Dynamotion Fit Bootie Construction : Dynamotion Fit Bootie Construction нуди удобна, привлечна вклопување и максимална стабилност. Мизуно бран : Плочата за бранови Мизуно ја распрснува енергијата од удар до пошироко подрачје што обезбедува стабилна платформа и супериорно амортизирање. XG гума : гума со екстра оценка. Висока влечење (зафат) на подот. Интеркол : Кул и суво. Нуди голема дишење. Системот за вентилација го намалува градењето на топлината и влажноста во внатрешноста на чевлите за време на перформансите. U4 ICX Стробел Трајно табла : Обезбедува удобно чувство под нозете. Отстранлив Sockliner.0500 Bave Comentum Mid Одбојка чевли 5 (0500).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат