• Новак
Резервоарот за боди -билдинг на ајтрепео стрингер се врти на тренингот за тренинзи Брзи суви кошули

Резервоарот за боди -билдинг на ајтрепео стрингер се врти на тренингот за тренинзи Брзи суви кошули

Rating 
DEN 271.84

Достапност
Достапно за нарачка

92% полиестер, 8% спандекс Предлог за големина : должина : 26,7 ", градите : 33-36" ; m : должина : 27,5 ", градите : 36" -38 "; L : должина : 28.3", градите : 38 "-40"; XL : должина : 29.1 ", градите : 40" -43 "; 2xl : должина : 29,8", градите : 43 "-45". Затегната ткаенина од ткаенина, погодна за многу луѓе. Може да се носи тенок или лабав. Исцрпувачки и брзи суви ткаенини ве одржуваат суви после вежбање, подобрување на удобните чувства. Соодветен дизајн на ракави -без ракав -без зашиена етикета на задната јака , дозволува движење на слободен опсег без влечење и ограничување. Прилики што се испитуваат за боди-билдинг, кревање тежина, трчање, џогирање , абење на плажа, фитнес, теретана и други активности за обука на атлетски тренинзи. Ве молиме контактирајте не ако имате какви било прашања и ние ќе ги решиме за вас во рок од 24 часа. Y-back 、 Дизајн без ракави 、 Нема зашиена етикета на задната јака , дозволува движење на слободен опсег без влечење и ограничување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат