• Новак
owaheson лилјак вртејќи се со мажи кои трчаат лесни за дишечки спортови чевли модни патики чевли за одење

owaheson лилјак вртејќи се со мажи кои трчаат лесни за дишечки спортови чевли модни патики чевли за одење

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Плетена мрежа горниот, гумен ѓон Дишениот плетен горен и лесен гумен ѓон. Дишењето и лесната мрежа на горниот дел им овозможува на нозете да дишат и обезбедуваат лесна карактеристика. Вентилационите чевли се наоѓаат со дебела за да се задржи сува, здрава и удобна околина за стапало. Моделот на дното на единствениот има флексибилни жлебови, кои ја зајакнуваат можноста за чевли на анти-лизгање и зафат. Погодно е за забава, спорт, одење, трчање, затворено, отворено, секојдневно и тренд на секоја прилика и др. Во однос на големината на чевлите : PLS се однесува на нашата табела за големина внатрешна должина пред да ја купите и разгледајте ја должината на стапалото за да изберете точна големина. Плетена мрежа горниот, гумен ѓон. Дишениот плетен горен и лесен гумен ѓон. Дишењето и лесната мрежа на горниот дел им овозможува на нозете да дишат и обезбедуваат лесна карактеристика. Вентилационите чевли се наоѓаат со дебела за да се задржи сува, здрава и удобна околина за стапало. Моделот на дното на единствениот има флексибилни жлебови, кои ја зајакнуваат можноста за чевли на анти-лизгање и зафат. Погодно е за забава, спорт, одење, трчање, затворено, отворено, секојдневно и тренд на секоја прилика и др. Во однос на големината на чевлите : PLS се однесува на нашата табела за големина внатрешна должина пред да ја купите и разгледајте ја должината на стапалото за да изберете точна големина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат