• Новак
Џинши Машки Надворешен Брз Сув Лесен Спортски Пешачки Шорцеви Џебови Со Патент

Џинши Машки Надворешен Брз Сув Лесен Спортски Пешачки Шорцеви Џебови Со Патент

Rating 
DEN 351.84

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер Лесни брзи суви шорцеви со внатрешна врвка за влечење и прилагодлив струк погоден за секоја форма на телото. Безбедносните џебови затворени со патент обезбедуваат безбедност на нештата. Погоден за секоја околност.Добар избор за внатрешни и надворешни активности.Како Што Се Пешачење,Трчање,Теретана,Патување,Планинарење,Пешачење или Дома итн. Брз сув,дише, лесен материјал.Чувајте ја свежата и целодневна удобност.Дозволувајќи да се земе помалку облека кога во патување.Одлично За Пролет/Лето.Машина за перење. Брзи Суви Шорцеви Супер еластична половина со внатрешна врвка за влечење погодна за прилагодување. Лесни и брзи суви материјали.Одлични активности на отворено шорцеви, идеални за пешачење, патување за качување итн. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, ние секогаш ќе биде тука со вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат