• Новак
Најк Менс ЛЕБРОН 19 Простор Џем Кошарка Чевли

Најк Менс ЛЕБРОН 19 Простор Џем Кошарка Чевли

Rating 
DEN 1931.36

Достапност
Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Женскиот Воздух Јордан 1 Ниска "Лесна Железна Руда/Црвена Сирена" Е женска верзија на ретро кошаркарските чевли на Мајкл Џордан во боја лабаво инспирирана од неговиот поранешен тим, Чикаго булс. Одликувајќи се со црните, белите и црвените униформни бои на биковите, "Црвената Светло Железна Руда/Сирената" е уште еден пример за влијанието на приказната за кошаркарскиот тим врз колекцијата Ер Јордан. Перфорираниот прст и средниот панел се конструирани Во Црвена Кожа од Сирена. Предното стапало, дупчињата, јаката и петицата се појавуваат во светло железна Кожа во Боја на Руда. Црн Кожен Свош се наоѓа од двете страни на чевелот и на петицата е извезено црно лого "Крилја". Ексклузивен дизајн и издржливи материјали секој чекор се чувствува лесен и ветровит. Ткаенини што дишат, слободно се движат, кои се прилагодуваат според вашата нога и создаваат неверојатно лесно искуство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат