• Новак
Престиж Медицински Унисекс Медицинска Сестра Компресија Чорапи

Престиж Медицински Унисекс Медицинска Сестра Компресија Чорапи

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

65% најлон, 35% ликра спандекс Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Материјал од ткаенина : 65% најлон и 35% ликра спандекс. Компресија : 15-18 mm Hg. Должина : 12 инчи. Единица Мерка : Единечни Парови. Одговара На Големини На Женски Чевли : 5-9 / Одговара На Големини На Машки Чевли : 4-8.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат