• Новак
32 СТЕПЕНИ Машки 6 Пакет Удобност Чорапи За Глуждот | Анти-Мирис | Амортизирана Потпетица | Поддршка За Лак| Активна | Секојдневна / Работа

32 СТЕПЕНИ Машки 6 Пакет Удобност Чорапи За Глуждот | Анти-Мирис | Амортизирана Потпетица | Поддршка За Лак| Активна | Секојдневна /

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Полиестер Машинско Перење. КАРАКТЕРИСТИКИ : Вграден, Јазиче За Потпетици, Амортизирано Дно На Стапалото, Удобност При Истегнување, Конструкција на Мрежа, Двослојна Ребреста Манжетна, Анти-Мирис. КУЛ УДОБНОСТ ТКАЕНИНА НАГЛАСИ : 95% Полиестер-5% Спандекс. Ултра-мека лесна плетена со многу истегнување. АКТИВНОСТИ : Совршени За трчање, вежбање, голф или лежење. НЕГА ЗА ПЕРЕЊЕ : Измијте Топол Нормален Циклус, Исушете Го Ниското, Нехлорното Белило, Не Исушете Го, Не Пеглајте.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат