• Новак
Jerzees PF93MR DRI-Power Sport Sport Hooded Sumphshirt

Jerzees PF93MR DRI-Power Sport Sport Hooded Sumphshirt

Rating 
DEN 321.92

Достапност
Достапно за нарачка

Оксфорд 50% памук, 50% полиестер. практично без пилула. Дво-поставен аспиратор. Контрастна постава за аспиратори, лента за вратот, рамен цртеж и изложена патент. Двоен игла за ковање на аспираторот, потпирачот за џеб, џебот на медиуми и лентата за половината., 100% полиестерски флоеадиран управување со влага перформансинзалаглански ракави за леснотија на движење на панел, аспиратор со еден подножје со обоени до-меч-коорд-игла-игла-коверзирање на панели на аспиратори, вратот, артеки, манжетни, манжетни и половини од фабрики и половини од половината, и половината, фабрики од половината, и половината, фабрики од половината, и половината, фабрики од половината, и половината, фабрички манжетни и половини, и фабрики од половината, и долеаните фабрики и фабрики од половината, и долеаните фабрики и фабрики од половината, и половината, фабрички манжетни и половината, и долеаните фабрики и фабрики од половината, и долењето на половината и фабриките на половината и долењето на половината и долењето на половината и долењето на половината до совпаѓање на калем Zippersplit предната етикета за џебови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат