• Новак
Guhuo машка карирана јакна од шахта, лебава лабава долга ракав копче надолу од фланелна кошула

Guhuo машка карирана јакна од шахта, лебава лабава долга ракав копче надолу од фланелна кошула

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Ткаенина : Полиестер Четкан материјал, подебел од нормалната кошула, може да носи како кошула или јакна. Функција : Фланелна ткаенина, затворање на копчињата, 2 џеб на градите, вратот на вртење. Класична карирана шема, погодна за спарување со фармерки, обични панталони. Совршено за секојдневно носење, активности на отворено, шопинг, клуб, забава, датуми. Стил на лабава вклопување, проверете ја табелата со големина под описот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат