• Новак
ЈАСУМОНД ЈОГГЕРИ ЗА МАENЕ МАENИВОТНИ РЕКОВИ ОДГОВОРНИ ОДГОВОРНИ СВЕТСКИ ЕЛАСТИЧКИ ПОВЕЕ НА ПОВЕЕ НА ПОВЕЕ

ЈАСУМОНД ЈОГГЕРИ ЗА МАENЕ МАENИВОТНИ РЕКОВИ ОДГОВОРНИ ОДГОВОРНИ СВЕТСКИ ЕЛАСТИЧКИ ПОВЕЕ НА ПОВЕЕ НА ПОВЕЕ

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

100% памук Затворање на влечење. Материјал : 55% памук/45% полиестер, флексибилен, истегнат, мек, дише. Ockебови : 2 странични џебови, одлично за нешто како што се паричник или мобилен телефон. Еластична лента за половината со влечење, влечењето е убаво стилски и функционално. Совршено за секојдневно носење, џогирање, теретана, трчање, вежбање, активни спортови, лежејќи се низ куќата. Панталони од пот одговара за секојдневно секојдневно, салата, боди-билдинг, џогирање, фитнес, одење, кошарка, уличен танц, хип-поп, јога и трчање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат