• Новак
Море Машки Долна Лизга На Класичен Патики, Чеша Морнарица, 10.5

Море Машки Долна Лизга На Класичен Патики, Чеша Морнарица, 10.5

Rating 
DEN 637.28

Достапност
Достапно за нарачка

100% Текстил Вратило мери приближно низок врв од лак. Горните направени од ексклузивни гроздобер миење лен. Мека измиена, памучна платно поставата. Набројана, перничеста пена со перница со удар на пета. Ексклузивен систем за ладење со перфорација и канали за проток на воздух за дополнителна кул удобност. Традиционален долготраен надворешен ѓон од природна гума. Горните делови се изработени од текстурирана постелнина која ја прикажува нашата нова гроздобер завршница за перење направена според нашите спецификации и ексклузивна за морските мориња. Нашиот традиционален надворешен ѓон на календарот е направен со вистинска гума за џвакање за помек, поеластичен резултат. Лизгањето На Баја е почит на едноставната, утилитарна природа на обувките покрај плажата во 1960-тите. Лесно се лизга, се носи со се. Роден во 1964 година, Сивис е оригиналната секојдневна патика. Со револуционерна рекламна кампања во текот на 1960-тите, која ги охрабри потрошувачите "Да се Појават во Морињата. Новиот начин да се оди секојдневно", брендот беше пионер во трансформацијата на патиките од чевли во теретана во обични чевли. Да се" Појавите Во Сивеес " за секоја социјална афера значеше дека можете да уживате во удобноста на патиката со софистицираност на попрефинет избор на обувки. Денес, Сивис го почитува своето потекло додавајќи модерни измени на стилот инспириран од ретро, поставувајќи нов стандард за безвременски дизајн на обувки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат