• Новак
ТРУМИУМ 4мм 6мм 8мм Волфрам Прстени За Мажи Жени Ангажман Свадба Бенд Четкани Црна Удобност Одговара Големина 4-15

ТРУМИУМ 4мм 6мм 8мм Волфрам Прстени За Мажи Жени Ангажман Свадба Бенд Четкани Црна Удобност Одговара Големина 4-15

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Април раѓање Камен/машки накит затворање Дизајн : 4мм 6мм 8мм венчални прстени за мажи жени. пиштол метална четка заврши и мазна внатрешна, класична и тежина, купола. Добрите страни На Волфрамскиот Прстен : отпорен на Гребење,без кобалт,Хипоалергичен,Против избледување,удобно вклопување. Нашата Предност : имаме свои дизајнери, фабрика, обезбедуваме да им обезбедиме на клиентите првокласен квалитет и изработка. Повод : Свадба, Ангажман, Ветување, Годишнина, денот На Вљубените, Денот на Благодарноста, Божиќ, нова година, Роденден. Гаранција : 90 дена за размена или целосна наплата. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања во врска со нашиот производ или услуги.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат