• Новак
Нордиски Викинг Обетка Со Обрач За Мажи - 2 Пара Подароци За Накит За Заштита Од Амајлија Обетки За Обетки Од Не ' Рѓосувачки Челик Обетки За Обетки За Мажи Мали Обетк

Нордиски Викинг Обетка Со Обрач За Мажи - 2 Пара Подароци За Накит За Заштита Од Амајлија Обетки За Обетки Од Не ' Рѓосувачки Челик

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

МАТЕРИЈАЛ : обетките од нерѓосувачки Челик не оцрнуваат и оксидираат, што може да трае подолго од другите накит Тој е во состојба да издржи многу абење. И тоа е неверојатно хипоалергично. Таквите предности го прават попопуларен додаток. Овие обетки се одликува со змеј дизајн, мал обрач хуги обетки, стилски и уникатен. Викиншки змејски обетки за мажи, овие уникатни обетки се идеален подарок за вашите најблиски,прави одличен подарок За Денот На Татковците, Годишнината, Роденденот, Божиќ, Денот на Вљубените, Подарок За Дипломирање За Брат, Татко, Тато, Дедо, Син, Сопруг, Дечко, Вујко, Тато, Дедо, Машки Пријател или Почестете се. Менс Викиншки Обетки,Лесни и удобни за носење, Едноставни, стилски, класични, шармантни, погодни за секоја пригода, Погодни За прободување уши, лесни за носење и отстранување, Цврста тока, генерално многу добра, Модни трендови и поп стилови, носете го за да привлечете повеќе внимание и да ве направи во фокусот на толпата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат