• Новак
АСИКС Машки Гел-Кумулус 23 Чевли За Трчање

АСИКС Машки Гел-Кумулус 23 Чевли За Трчање

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Произведено во САД Или Увезено Технологија НА ГЕЛ : Амортизацијата обезбедува одлична апсорпција на удари. РОДОВА Специфична 3Д КОНСТРУКЦИЈА НА ПРОСТОРОТ : Се Однесува на различни стапки на компресија при удар по пол. Инженеринг мрежа горниот : . Рефлектирачките акценти ја подобруваат видливоста во услови на слаба осветленост : . Технологија НА FLYTEFOAM : Обезбедува лесно амортизирање. Гелот Асикс-Кумулус 23 е совршен чевел за трчање за сите долги растојанија. Чевелот е идеален за тркачи кои претпочитаат особено нежно трчање. Горниот мрежен материјал обезбедува добра циркулација на воздухот и е многу робустен. Средниот ѓон за амортизирање обезбедува максимална удобност со секој чекор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат