• Новак
SLSFJLKJ Меморијал Миленичиња Урна Пепел Пепел Ковчег Керамички Ковчег Eral Канистер-Доказ И Корозија-Доказ Печат Прстен Прикажани Дома

SLSFJLKJ Меморијал Миленичиња Урна Пепел Пепел Ковчег Керамички Ковчег Eral Канистер-Доказ И Корозија-Доказ Печат Прстен Прикажани

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Урната е издржлива и лесна за одржување; едноставно избришете ја урната со чиста сува крпа Во овие многу тешки времиња, можете безбедно да знаете дека овие прекрасни Ковчези За Миленичиња ќе бидат совршени и ќе го издржат тестот на времето. Урните за кремирање ја претставуваат вашата љубов, цврста и издржлива. Пепелта се чува безбедно и непречено низ горниот капак, лесно се собира и се чува на достоинствен начин за да се сподели пепелта на љубовникот. Нашата услуга : доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Име на производ : Пет Пепел Тип На Производ : Возрасен / Дете / Резервоар За Кремирање Миленичиња : Керамикаова е мала забавна погребна плоча во која не може да се смести пепелта на adults.It погоден е за споделување пепел и скапоцени трупови за миленичиња меѓу роднините.Ако подготвувате подарок за изгубена личност или домашно милениче, јас ќе ви го подготвам!Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на слободно испратете е-пошта.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат