• Новак
Сакам Петел Домашно Милениче Урна Ѓердан За Пепел Мачка Куче Миленичиња Спомен Приврзок Спомен Накит Подароци

Сакам Петел Домашно Милениче Урна Ѓердан За Пепел Мачка Куче Миленичиња Спомен Приврзок Спомен Накит Подароци

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : печатениот ѓердан од домашно милениче е направен од легиран материјал, кој е издржлив и квалитетен Големина : приврзокот за урна за кремирање е 1,6 инчи х 0,9 инчи, со ланец од ѓердан.Помогнете му на тагуваниот пријател или сакана личност да се сети на нивното посебно милениче со овој прекрасен накит од пепел од миленичиња. Накит за спомен : спомен-ѓерданот за домашни миленици може безбедно да собере дел од пепелта на вашето домашно милениче внатре. Ова е начин да го имате вашето домашно милениче блиску до вас со носење на приврзокот или со ставање во близина на урната во која се наоѓа остатокот од пепелта на вашите миленици. Ѓердан За Пепел Што Значи : специјалниот ѓердан од пепел за домашни миленици може да ви донесе удобност.Овој нежен ѓердан од пепел од срце ќе ги спаси спомените на вашето домашно милениче. Со овој висококвалитетен ѓердан од пепел од миленичиња, никогаш нема да ги изгубите спомените!. Одличен Подарок : смешно ѓердан е миленичиња загуба споменици подароци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат