• Новак
Басет, урна За Пепелта На Кучето Со Олеснување и Реченица Со Името И Датумот На Вашето Куче

Басет, урна За Пепелта На Кучето Со Олеснување и Реченица Со Името И Датумот На Вашето Куче

Rating 
DEN 2542.24

Достапност
Достапно за нарачка

АРТДОГ НИСКА УРНА КОЛЕКЦИЈА Мерења дадени во описот подолу. Проверете опис за да дознаете повеќе. Висок квалитет и прецизност на извршувањето!. Погледнете други аукции со овој производ и уште повеќе!. УМЕТНОСТ КУЧЕ НИСКИ УРНИ КОЛЕКЦИЈА со МАЛИ ОЛЕСНУВАЊЕ и ВРЕЖАНИ ПЛОЧИ. Колекција од 150 урни со различни раси. Дрвена урна, изработена од бреза-издржлива и трајна. Урната има месинг рачки и украси во облик на венец. Удобен е за употреба благодарение на неговиот отстранлив капак. Стилот и елеганцијата ќе го натераат вашето домашно милениче да ја почувствува вашата љубов засекогаш. Реченица врежана на насликана бреза иверица. Препечатувањето на керамичката плоча е издржливо, направено со методот на сублимација. НИЕ МОЖЕМЕ ДА ГО ПРОМЕНИМЕ ОПИСОТ БЕСПЛАТНО! Можете да додадете : име на вашето куче, датум на раѓање и смрт. Урн димензија : 21 х 29 х 22 см (8,3 х 11,4 х 8,7 инчи).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат