• Новак
ФАНИС Урни,Пепел Спомен, Мини Кремирање Урни Миленичиња Кремирање Резервоари за Домашни Миленици Човечки кремирање&засилувач; Nbsp Урн Рачно Изработени Керамички З?

ФАНИС Урни,Пепел Спомен, Мини Кремирање Урни Миленичиња Кремирање Резервоари за Домашни Миленици Човечки кремирање&засилувач; Nbsp Урн Рачно

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

● Димензии : Должина11, 5 см* висина15, 5 см-Погоден За луѓе од сите големини до 66 килограми, а може да се користи и за негуваните остатоци од домашни миленици (тежината од една фунта пред кремирањето е еднаква на 1 кубен инч). ● ПОЧИТ : ние се стремиме да ви обезбедиме највисок квалитет трајни почит за вашата сакана и нема да се оцрни. Нашите урни се направени уникатно од антички процес наречен керамичка печка. Изгледот е уникатно, не е важно што дизајнот и занаетчиството и цената на нашите Производи се сите ваши најдобри избираат. ● ТЕМА : урната е направена од цврста керамика и совршено не избледува палто за да ја зачува својата брилијантност нашите меморијални урни ќе траат со генерации. Споделете : нашата мини-урна за спомен е создадена за да сподели мала количина човечка пепел меѓу семејството и пријателите. Марка : ФАНИС Зачувајте го достоинството и сеќавањето на вашата сакана со тоа што ќе ја имате оваа прекрасна, елегантна и мајсторска изработена урна. Карактеристиките на овој производ се како што следува : име На Производ : Погребни урни Материјал : Керамичко Пакување : безбедно пакување тип На Производ : возрасен/Дете/печка За Кремирање Миленичиња Големина : 11,5 см*15,5 см (долг дијаметар € висина) без разлика дали е направено рачно : да Капацитет : 150гр Ако имате какви било прашања, ние ќе ви одговориме по е-пошта во рок од 24 часа, ве молиме бидете сигурни дека ќе купите!Ако имате какви било прашања, ве молиме бидете сигурни, ние ќе ви одговориме преку е-пошта во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат