• Новак
Куќа За Мачки СИСВИМ Домаќинство Вила За Домашни Миленици За Домашни Миленици Зајак Кафез Куќа За Зајаци Двокатна Вила Со Сопствена Вила За Мачки Со Макара

Куќа За Мачки СИСВИМ Домаќинство Вила За Домашни Миленици За Домашни Миленици Зајак Кафез Куќа За Зајаци Двокатна Вила Со Сопствена Вила За Мачки

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Можете слободно да ја соберете игралиштето за мачки, овој кафез за мачки САМ може лесно да се состави во различни форми, со повеќе начини за градење, можете да завршите задоволителен кафез за мачки според различните сцени и големини во вашиот дом и му дава на вашето домашно милениче флексибилен простор Вкупната големина е 100*50*103СМ (должина*ширина*висина), надворешна полуслободна вила за миленичиња за инсталација. Мобилниот валјак има своја сопирачка, која може да се помести по своја волја, што е погодно и заштедува труд. Може да се отворат повеќе врати за лесен влез и излез на домашни миленици, што им олеснува на сопствениците да се хранат и чистат. Постојат коцки и железни мрежи на врвот и на дното, формирајќи сува и влажна поделба, што е попогодно за чистење. Може да се отворат повеќе врати за лесен влез и излез на домашни миленици, што им олеснува на сопствениците да се хранат и чистат.Име на производ : Миленичиња Виламатеријал : дрво + железо севкупна големина на производот : 100*50*103cmpacking големина : 145*102*11 CMNotice : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да ја купите. Поради рачно мерење, ќе има грешка од околу 0-3см, ве молиме разберете2.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат