• Новак
Домашни Миленици 31,1 х 23,6 х 0,25 Инчи Душек За Отпадоци За Отпадоци - Двослоен Подлога за Фаќање Ѓубре За Мачки Што Може Да Се Перат-Шепи - Мека Подлога За Фаќање Отпорни

Домашни Миленици 31,1 х 23,6 х 0,25 Инчи Душек За Отпадоци За Отпадоци - Двослоен Подлога за Фаќање Ѓубре За Мачки Што Може Да Се Перат-Шепи

Rating 
DEN 383.84

Достапност
Достапно за нарачка

Полиестер СЛЕДЕЊЕ НА ПРЕВЕНТИВЕН КИЛИМ ЗА ОТПАДОЦИ ЗА МАЧКИ : Мерење 31,1" Л х 23,6 "W x 0,25" H и дизајн за сите видови подлога за кутии за мачки за отпадоци доаѓа во двослојна структура со горниот слој на саќе за да го фати и собере ѓубрето; Големите дупки во нашата подлога за мачки за отпадоци обезбедуваат ништо да не се расфрла или следи надвор од него. ЛЕСНО ЧИСТ ДВОСЛОЕН : дизајнот во стилот на пликот на оваа подлога за кутии за отпадоци ги заробува остатоците помеѓу два слоја, овозможувајќи да се преврти и да се истури назад во кутијата,да се исчисти со правосмукалка или да се исфрли нечистотијата со вода-практично решение за лесно чистење и заштеда на време. ДНОТО ШТО не СЕ ЛИЗГА : долниот слој на подлогата за ѓубре за мачиња е вооружен со подлога против лизгање за да се заштити од лизгање на сите типови подови; Одлична карактеристика што овозможува килимот за мачки цврсто да се поврзе со површината на подот за да избегне случајно лизгање и опасни движења.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат