• Новак
Армаркат Мачка Дрво Модел А4301, Темно Зелена

Армаркат Мачка Дрво Модел А4301, Темно Зелена

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Мачка Тато Одобрен од забележаниот бихејвиорист Џексон Галакси Зелена покривка од вештачко крзно, облогите трајно се прилепуваат на дрвени конструкции. Оваа кула од мачкино дрво ќе ги забавува вашите мачки со часови. 2 кондоминиуми со должина од 12 инчи обезбедуваат простор за мачки и мачиња. Затворениот дизајн создавајќи сцена на безбедност обезбедува тивок и безбеден простор за подобар сон. Лесно се склопува со чекор по чекор инструкции и алатки, Шест месеци гаранција на производителот против дефекти. Замена на делови достапни од производителот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат