• Новак
Торба За Носач За Миленичиња Тропско Овошје Банана Ананас Лимон Цветен Дезен Кученца Кученца Мачки Меки Еднострани Преносни Патни Торби

Торба За Носач За Миленичиња Тропско Овошје Банана Ананас Лимон Цветен Дезен Кученца Кученца Мачки Меки Еднострани Преносни Патни Торби

Rating 
DEN 1548.80

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 17х9х11 инчи( Lx Wx H), 43х23 х28 СМ(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку нема да можат да го држатВе молиме измерете ја големината на вашите миленици пред купувањето.таа е погодна за Птици, мачки,раси на чаши,Кучиња Зајаци и други мали миленичиња.Ве молиме изберете го вашиот оператор врз основа на должината и висината на вашето домашно милениче. Четири Страни Мрежести прозорци панели за Вентилација,Целосно Странично Отворање На Патент за удобност, двата странични влезови и горниот влез,лесен за пристап до носачот.Влезот од левата страна е мал влез на патент,влезот од десната страна е влезот на прозорецот со полн патент. Горниот влез е совршен за вашето домашно милениче да ја извади главата и да го проверите миленичето.Влез со мрежеста вентилација, не само што обезбедува соодветен проток на воздух,туку и лесна глетка за гледање,многу мрежести прозорци за одржување на миленичето ладно и помагање на алевија. Материјал : Полиестер,водоотпорен,издржлив, Полесен и Лесен за транспорт на вашето бебе од крзно, без разлика со автомобил или воздух.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат