• Новак
Spakitchce Куче Ноктите Нула Одбор Датотека-Гребење Рампа Мат Плоштад Гребење Гребење Гребење Гребење Шкурка Третираат Кастри Шмиргла Песок Тример Кутре

Spakitchce Куче Ноктите Нула Одбор Датотека-Гребење Рампа Мат Плоштад Гребење Гребење Гребење Гребење Шкурка Третираат Кастри Шмиргла

Rating 
DEN 383.84

Достапност
Достапно за нарачка

Без стрес Алтернативен Начин За Нега На Нокти За Кучиња : Алтернатива на машинки за нокти за кучиња и брусилки за нокти за кучиња Следете ги упатствата и третирајте ги кучињата со трпение за да стигнете до патот без стрес. Дизајниран за кучиња со проблеми со стресот при средување на ноктите на традиционален начин. Збогум на паника или анксиозност. Пакетот доаѓа со комплет замена претходно исечена шкурка за долготрајна употреба. Димензија На Таблата за гребење на кучиња 13,78"Л 9,84"W длабочина на Фиоката 1,18" за третирање на поставување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат