• Новак
МАХИМ 1 Еез Алатки За Чистење Миленичиња Пластична Лажица Ѓубре За Мачки Лопата Тоалет За Мачки Материјали За Чистење Пп Материјал Безбеден И Издржлив

МАХИМ 1 Еез Алатки За Чистење Миленичиња Пластична Лажица Ѓубре За Мачки Лопата Тоалет За Мачки Материјали За Чистење Пп Материјал Безбеден

Rating 
DEN 704.00

Достапност
Достапно за нарачка

Системот се-во-едно брзо исфрла ѓубре Собирањето и вреќата се комбинираат за брзо, лесно ракување со една рака, избегнувајќи валкани раце. Стилот на лопата за мачки го спречува паѓањето на ѓубрето за мачки. Фрлете ги контаминираните вреќи за отпад од домашни миленици за похигиенски дом. Лопата за чистење за чистење ѓубре за мачки, изработена од пп пластика, издржлива.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат