• Новак
Фегоклт Цреша Мачки Качување Рамка Гребење Мачки Дрво Мачки Играчка Мелење Канџи Миленичиња Резерви

Фегоклт Цреша Мачки Качување Рамка Гребење Мачки Дрво Мачки Играчка Мелење Канџи Миленичиња Резерви

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Заштедете простор во вашата соба Обезбедува пријатна средина за вашите мачки да ги одржуваат активни и среќни. Лесен за составување и лесен за употреба. Може да се постави насекаде во вашиот дом и може беспрекорно да се интегрира со речиси секаков вид мебел. Тоа е најдобриот подарок за мачки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат