• Новак
Северо-источни производи Терми-седиште за самоодржливост на лов на седиштето

Северо-источни производи Терми-седиште за самоодржливост на лов на седиштето

Rating 
DEN 706.72

Достапност
Достапно за нарачка

Само-поддршката Термасат ја комбинира перницата за инфузија-три слоја на удобност и заштита-со прилагодлив потпирач за грб што ви овозможува да седите удобно каде било Искусно искуство со седење што ќе ви помогне да седите подолго - со или без дрво да се потпрете. Трипл-слој (термички слој, удобно слој, земја бариера), заедно со водоотпорна обвивка. Оддавање/прилагодливи токи на странично ослободување за прилагодено вклопување. Хардвер од воена класа, мрежи и гума обложена не-лизгачка база. Само-поддршката Термасат ја комбинира перницата за инфузија-три слоја на удобност и заштита-со прилагодлив потпирач за грб што ви овозможува да седите удобно каде било. Искусно искуство со седење што ќе ви помогне да седите подолго - со или без дрво да се потпрете. Трипл-слој (термички слој, удобно слој, земја бариера), заедно со водоотпорна обвивка. Оддавање/прилагодливи токи на странично ослободување за прилагодено вклопување. Хардвер од воена класа, мрежи и гума обложена не-лизгачка база.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат