• Новак
Серија на виножито серија капаче за туширање 2 пакувања, 12 -инчен двојно водоотпорен мека постава PEVA и серија на виножито, капаче за туширање 1 пакет, двојна водоотпо

Серија на виножито серија капаче за туширање 2 пакувања, 12 -инчен двојно водоотпорен мека постава PEVA и серија на виножито, капаче за туширање

Rating 
DEN 915.20

Достапност
Достапно за нарачка

【Симпатична изглед】 Капа за туширање со едноставен елегантен дизајн, соодветно во бело и сино, добар избор за туширање, готвење, третмани со маски за коса и бањата 【Погодност】 Лесно вклучено и исклучено со зашиена мека еластична, флексибилна и истегната, украсно полите го прават стилски, лесен за носење и отстранување. 【Стилски изглед】 Дизајнот на капакот за туширање во серија „Виножито“ е инспириран од прикажување на живописно или разнобојно „виножито“. Капакот за коса е дизајнирана стилска и убава, а внатрешноста е изработена од мек материјал од Пева, што ќе ве натера да се чувствувате пријатно, пријатно и убаво после носење. 【Водоотпорен материјал】 Капа за туширање со двојно слој е изработено од висококвалитетна PEVA. Овој материјал има најдобри водоотпорни перформанси. Водоотпорни капачиња за туширање можат да ја одржат косата сува во стил и да уживаат во времето за туширање. 【Диверзифицирани избори】 Содржи два вида стилови : Капче за туширање на серија на виножито (Ц) и капаче за туширање во серија на виножито (Б). Повеќе стилови прават повеќе искуства. Вашиот живот ќе биде повеќе шарен!. 【Симпатична изглед】 Капа за туширање со едноставен елегантен дизајн, соодветно во бело и сино, добар избор за туширање, готвење, третмани со маски за коса и бањата. 【Погодност】 Лесно вклучено и исклучено со зашиена мека еластична, флексибилна и истегната, украсно полите го прават стилски, лесен за носење и отстранување. 【Стилски изглед】 Дизајнот на капакот за туширање во серија „Виножито“ е инспириран од прикажување на живописно или разнобојно „виножито“. Капакот за коса е дизајнирана стилска и убава, а внатрешноста е изработена од мек материјал од Пева, што ќе ве натера да се чувствувате пријатно, пријатно и убаво после носење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат