• Новак
Една Тетоважа Светот 5 Тетоважа Пракса Кожата 8 Х 6 Инчи Големи Листови, OTW-ТАБ-5.1

Една Тетоважа Светот 5 Тетоважа Пракса Кожата 8 Х 6 Инчи Големи Листови, OTW-ТАБ-5.1

Rating 
DEN 127.84

Достапност
Достапно за нарачка

5 Тетоважа Пракса Кожи ДВЕТЕ СТРАНИ СЕ КОРИСТАТ. Една Тетоважа Светот 5 Тетоважа Пракса Кожата 8 Х 6 Инчи Големи Листови, OTW-ТАБ-5.1 Гума Пракса кожата совршен за да научат како да се тетовираат или само практикуваат нови техники!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат