• Новак
Хауба Свила Хауба За Спиење Свила Наредени Капа За Спиење Коса Капи За Црни Жени Кадрава Коса Плетенки Со Вратоврска Бенд

Хауба Свила Хауба За Спиење Свила Наредени Капа За Спиење Коса Капи За Црни Жени Кадрава Коса Плетенки Со Вратоврска Бенд

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Сатен Затворање на врвка. Машинско Перење. ?●ЕКСТРА ГОЛЕМА ХАУБА со ЕЛАСТИЧНА ЛЕНТА за ВРАТОВРСКА】 нашите жени сатенска хауба имаат две ремени за прилагодување на големината на главата за удобно носење. Дека можете да ја врзете или завиткате главата и да ја направите големата хауба цврсто да остане на вашата глава и добро да ја заштити косата. Совршено решете го проблемот Со Хаубата од главата Додека Спиете цела ноќ;. ?`+ЦРНИЦА СВИЛА ОБЛОЖЕНА КОСА ХАУБА ПОПРАВА ПРОБЛЕМИ СО КОСАТА】 Свилена сатенска хауба може да ја одржува вашата коса навлажнета и да го намали триењето помеѓу вашата коса и крут материјал, особено за кадрава или брановидна коса. Стравовите, плетенката, долгата или фината коса можат да имаат корист и од нашата голема капа за коса;. ?●СТИЛСКО КАПАЧЕ ЗА КОСА за РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА】 оваа модерна обвивка за коса не само што може да се користи за заштита на вашата коса додека спиете, туку и погодна за повеќе прилики.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат