• Новак
Тату-Дерм Лист-6 х 4 - Тетоважа Последователна Нега Напредно Заздравување На Кожата

Тату-Дерм Лист-6 х 4 - Тетоважа Последователна Нега Напредно Заздравување На Кожата

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Тату-дермот обезбедува стерилна, бариера што ја елиминира контаминацијата во и надвор од тетоважата Ја штити новата тетоважа од абразија обезбедувајќи подобрена удобност. Водоотпорен е затоа штити нова тетоважа додека се туширате, пливате и сурфате.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат