• Новак
Mxzzand Traible GamePad Case Case Anti-Dush/гребнатини/оштетување Случајот за заштита од силиконски заштита на силиконот овозможува лесен пристап до сите копчиња, за подобро чувство

Mxzzand Traible GamePad Case Case Anti-Dush/гребнатини/оштетување Случајот за заштита од силиконски заштита на силиконот овозможува

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Случајот Game Pad беше дизајниран специјално за контролорот Sony PS5 Направено од високо квалитетен органски силиконски материјал, мек, лесен и издржлив, долг животен век. Ергономски дизајн со мека и удобна зафат, обезбедувајќи удобност и добра заштита. Тие можат да го заштитат контролорот од прашина, гребнатини, оштетување и за секојдневна употреба. Дизајнот овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и врати, без да се отстрани кожата. Случајот Game Pad беше дизајниран специјално за контролорот Sony PS5. Направено од високо квалитетен органски силиконски материјал, мек, лесен и издржлив, долг животен век. Ергономски дизајн со мека и удобна зафат, обезбедувајќи удобност и добра заштита. Тие можат да го заштитат контролорот од прашина, гребнатини, оштетување и за секојдневна употреба. Дизајнот овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и врати, без да се отстрани кожата. Изработено од високо квалитетен органски силиконски материјал, мек, лесен и издржлив, долг животен век.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат