• Новак
MOINYSKINS SKINE компатибилна со Nintendo Super NES Classic - гејмер пејзаж | Заштитна, издржлива и уникатна обвивка за винил декларална обвивка | Лесен за примена, отстранување и проме

MOINYSKINS SKINE компатибилна со Nintendo Super NES Classic - гејмер пејзаж | Заштитна, издржлива и уникатна обвивка за винил декларална

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Стотици избори : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со моќни кожи за вашиот Nintendo Super NES Classic! Не ја сакате кожата на пејзажот на гејмер? Имаме стотици дизајни за избор, така што вашиот супер НЕС класик ќе биде уникатен како што сте! Издржлива заштита за вашиот уред : Произведена со ултра-тенки, ултра-недостапни, ламинат отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од дупки, гребење, прашина и абење и солза на секојдневна употреба! Моќни кожи Мека винилна покривка на кожата, не е изработена од гума, силиконски или пластика и не е тврд случај. Продолжува и излегува лесно : Нанесете ја вашата моќна кожи винил декларација лесно и со прецизност на вашиот супер NES Classic благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат, што е изградено за да трае, но лесно се отстранува и не остава леплив остаток кога сте подготвени да се префрлите до различен дизајн!. Задоволство : Нашиот, познавач на персоналот е тука за да помогне и задоволството на клиентите е нашиот главен приоритет! Ако имате какви било проблеми со вашата нарачка или не сте задоволни од која било причина, само известете ги и ние ќе бидеме таму за да помогнеме!. Гордо направено во САД : Купете со доверба од американска и управувана компанија! Моќните кожи се произведуваат во нашиот најнапреден објект во Западен Палм Бич, Флорида, гордо направени во U. Стотици избори : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со моќни кожи за вашиот Nintendo Super NES Classic! Не ја сакате кожата на пејзажот на гејмер? Имаме стотици дизајни за избор, така што вашиот супер НЕС класик ќе биде уникатен како што сте!. Издржлива заштита за вашиот уред : Произведена со ултра-тенки, ултра-недостапни, ламинат отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од дупки, гребење, прашина и абење и солза на секојдневна употреба! Моќни кожи Мека винилна покривка на кожата, не е изработена од гума, силиконски или пластика и не е тврд случај. Продолжува и излегува лесно : Нанесете ја вашата моќна кожи винил декларација лесно и со прецизност на вашиот супер NES Classic благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат, што е изградено за да трае, но лесно се отстранува и не остава леплив остаток кога сте подготвени да се префрлите до различен дизајн!. Задоволство : Нашиот, познавач на персоналот е тука за да помогне и задоволството на клиентите е нашиот главен приоритет! Ако имате какви било проблеми со вашата нарачка или не сте задоволни од која било причина, само известете ги и ние ќе бидеме таму за да помогнеме!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат