• Новак
Адити Флинк Еу Корица со кутија и прирачник за Sega Megadrive Genesis Video Game Console 16 бит MD картичка

Адити Флинк Еу Корица со кутија и прирачник за Sega Megadrive Genesis Video Game Console 16 бит MD картичка

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Д -р игри со кутија и прирачник, како што се прикажува фотографијата Игри за 16 -битни Sega Megadrive/Genesis System, целата игра на MD не може да заштеди датотека. Најголемиот дел од игрите поддржуваат NTSC и PAL систем. Д -р игри со кутија и прирачник, како што се прикажува фотографијата.Games за 16 -битни Sega Megadrive/Genesis System, целата игра на MD не може да заштеди датотека. Повеќето игри го поддржуваат NTSC и PAL системот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат