• Новак
Homoyoyo 4pcs салфетки прстен држачи за салфетки за маси гроздобер прстен венчавки салфетки, држач за токи на срце, цветна салфетка прстени в Valentубените ден салфетка, кор

Homoyoyo 4pcs салфетки прстен држачи за салфетки за маси гроздобер прстен венчавки салфетки, држач за токи на срце, цветна салфетка

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Прстен на салфетка за ангажмани : Уникатната форма на срцето изгледа многу креативно, нежно и елегантно, што ќе донесе различно чувство на вашата декорација на маса Носител на Кристал Сервит : Овој прстен за салфетка е погоден за свадби, што ги прави вашите гости импресивни. Heart Serviette Bucke : Beе биде добра и одлична празнична декорација за да го разубавите вашиот дом, ресторан, кујна,. Rhinestone Ringkin Rings : Вашиот е нашиот прв приоритет- CBE бесплатно да контактирате со нас ако имате какви било прашања, ние ќе обезбедиме највисока услуга за клиенти. Велигденски прстени со салфетка : Роуз салфетка прстени- Цврст и лесен, прстенот на салфетка изгледа убаво и привлечно со повеќето поставки за маса. Карактеристики на списокот со пакувања 4 x на салфетки - Овие елегантни прстени од салфетка не само што ќе ви овозможат да уживате во вечерата, туку и да ги импресионирате вашите гости гроздобер прстен. -Појава : Златно loveубовно срце на салфетки - тие можат да ги задоволат потребите на семејна употреба и можат да се споделат со пријатели, декоративни и одлични прстени за кристални салфетки. - Тој е едноставен и исклучителен во дизајнот, но практично е да се користи, што ќе ви даде фантастично користење на сопственикот на кристал сервис.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат