• Новак
N/A прстен од салфетка прстени празнични украси за свадби за свадби 8 парчиња рачно изработени стаклени мониста топка од салфетка прстени

N/A прстен од салфетка прстени празнични украси за свадби за свадби 8 парчиња рачно изработени стаклени мониста топка од салфетка прстени

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Свежа и удобна боја Модерна и шик, исклучителна изработка. Парови убаво со деликатни чинии за вечера. Прекрасен украс за дома. Апликација : Свадба, забава, прослава, дипломирање, банкет, итн. Свеж и удобно во модерни и шик, исклучителни работници во работните места убаво со деликатни чинии за вечера, за домашна декорапција : свадба, забава, славење, дипломирање, банкет, итн. (Други демо производи што не се вклучени) Белешки : 1. Поради различни ефекти на прикажување и осветлување, вистинската боја на производот може да биде малку различна од бојата на сликата. Поради рачно мерење, дозволената девијација за мерење е 1-3cmbeautiful и нежно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат