• Новак
Орела сурова грнчарија Јапонски тенџере со тенџере чајник чајник керамички цветни чајници за домаќинство чај чај

Орела сурова грнчарија Јапонски тенџере со тенџере чајник чајник керамички цветни чајници за домаќинство чај чај

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Тенџере чај, доверник, зборувајте за животот, зборувајте за идеали Уживањето во животот на природен начин е удобно и убаво искуство. Може да биде попладневен чај, може да биде кафе, да покани блиски роднини и пријатели, да уживате во овој момент, среќата е многу едноставна. Елегантна форма, мирис на чај/кафе, мек, но не комплициран, едноставен и дарежлив. Користете за лабави или миризливи чаеви за лежерно време за кафе. Тенџере чај, доверник, зборувајте за животот, зборувајте за идеални. Уверување на животот на природен начин е удобно и убаво искуство. Може да биде попладневен чај, може да биде кафе, да покани блиски роднини и пријатели, уживајте во овој момент, уживајте во овој момент, Среќата е многу едноставна. Елегантна форма, мирис на чај/кафе, мека, но не комплицирана, едноставна и дарежлива. Користете за лабави или миризливи чаеви за лежерно време на кафе. Демо на сликата.) Белешки : Поради рачното мерење, дозволена е грешка од 0-1,5 см.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат